Hakkımızda

Beylikdüzü Özyörükler Döşeme

1998 yılından bu yana Beylikdüzü Gürpınar semtinde koltuk döşeme sektöründe hizmet vermekteyiz.

Beylikdüzü Adnan Kahveci Mah. Kazım Karabekir Caddesi No:57 adresinde merkezimiz ve

Adnan Kahveci Mah. Anadolu Cad. No:18 Beylikdüzü adresinde de şubemiz bulunmaktadır.


Özyörükler Döşeme olarak, uzun yıllardır koltuk döşeme ve koltuk imalatı hizmeti vermekteyiz. Özyörükler Döşeme değerli müşterilerimizin zevkine uygun olarak köşe koltuk takımları, modern kanepe klasik kanepe, modern berjer, klasik berjer, uzanma koltuğu josefin, puf koltuk gibi tüm oturma gruplarının imalatı ve tamirini mekanlarınıza uygun olarak üretir.

İstanbul Beylikdüzü'nde 1998 yılında kurulan firmamız, hizmetlerini her geçen gün artırarak sürdürmektedir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak her zaman birinci ilkemiz olmuştur. Özyörükler Döşeme teknolojiyi yakından takip ederek her geçen gün sektörde daha yukarılara emin adımlarla ilerlemektedir.

Koltuk döşeme, koltuk tamiri, koltuk cila işleri ve özel üretim koltuk imalatımızda sektörün önde gelen malzeme markaları ile çalışan firmamız kullandığı birinci sınıf malzemelere kaliteli işciliğinide katarak en uygun fiyatlarla "Amacımız daima en iyiyi sunmak" sloganıyla çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimizi Beylikdüzü'ndeki koltuk imalat ve koltuk döşeme atölyemize bekliyoruz.

Yeni imallattan modern koltuklar, berjer, klasik berjer, köşe koltuklar, avangart koltuklar, yataklı kanepeler, giydirme koltuk örtüleri, jozefin uzanma koltuğu, markiz, puf, sandalye, çestır koltuklar, kafe sedir koltukları, tv ve baba koltukları, minder, fasulye koltuk modelleri tasarımı ve uygulaması yapılmaktadır. Kumaşlarımız her renk ve çeşitte olup kadife, şönil, keten, kanvas, goblen, saten, suni ve gerçek deri olmaktadır.

İskelet bölümleri sağlam, eskimeye yüz tutmuş olan veya iskeletine tamir gerektiren yerlerin tamiratı yapılıp uygun ve kaliteli süngerler uygulanark yüz değişimi gerçekleştirilmektedir. Tüm bu işlemler modern koltuklar, berjer, klasik berjer, köşe koltuklar, avangart koltuklar, yataklı kanepeler, girdirme koltuk örtüleri, jozefin uzanma koltuğu, markiz, puf, sandalye, çestır koltuklar, kafe sedir koltukları, tv ve baba koltukları, minder, fasulye koltuk modellerine de uygulanmaktadır. Otel cafe restorant hastane gibi halka açık önemli mekanlara ait tüm mobilyalarının tamiri, bakımı yüz değişimi yapılmaktadır. Mobilyalarınızın uygun görüldüğü takdirde cila, altın varak, gümüş varak, lake, eskitme, parlak mat gibi işlemlerinide yapmaktayız.

Teslimat ve taşıma hizmetimiz nasıl gerçekleşiyor ?
Teslimat hususunda titizlikte çalışmakta ürünlerinizin zarar görmeden taşınması konusunda özellikle dikkat etmekteyiz,sonuçta takımlarınızın evinizden alınıp kumaş döşeme işlemi gerçekleştirilip, tekrar evinize,ofisinize getirilmesi ücretsiz servisimiz aracılığıyla sağlanmaktadır.

Mobilyalarımıza her türlü kumaş kaplayabilir misiniz ?
Evet.

Mobilyalarımı kaplatmak istiyorum. Kaç metre kumaş satın almam gerekir ?
Mobilya şekillerine ve özelliklerine göre değişebilir. Örneğin; klasik veya kapalı takımlara daha az kumaş giderken, puf veya modern takımlara daha fazla kumaş gitmektedir. Tahmini olarak oturma gruplarına 20 ila 35 metre, üçlü koltuklara 13 – 18 metre, ikili koltuklara 7 – 10 metre, tekli koltuklara 3 – 8 metre metre kumaş gitmektedir. Ancak en doğru bilgiyi döşemecinizden alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz


Özyörükler Döşeme olarak imalattan tüketiciye özel üretim ısmarlama koltuk takımlarını mekanlarınıza uygun ölçü ve modellerde üretmekteyiz.

Özyörükler Döşeme, sektörün önde gelen malzeme üretici firmaları ile çalışmaktadır koltuk imalatında ve koltuk döşeme işlerimizde birinci sınıf malzemelere kaliteli işciliğimizi katıp müşterilerimize sunuyoruz.

Eski koltuk tamiri, koltuk cila işleri ve koltuk imalatında başlıca yaptığımız ürünler.

Modern koltuk takımları, Klasik köşe koltuk takımları, modern kanepe, klasik kanepe, modern berjer, klasik berjer, uzanma koltuğu josefin, puf koltuk, yatak başları ve sandalye imalatı ve tamirleridir.

Özyörükler Döşeme, Koltuk, Döşeme Toptan ve Perakende Yılların ustalık ve bilgi birikimimiz ile koltuk döşeme, mobilya tamirat ve imalatı yapmaktayız.

Kullandığınız oturma guruplarınız (koltuk,kanepe ...vb) zamanla ve kullanım esnasında deformasyona uğrarlar. Oturma guruplarınızın bir güzelliği ve avantajı da onu her aşamada şık kılınabilmesidir. Evinizdeki kıymetli ve sizce özel mobilyalarınızı aslına sadık kalarak size tekrar iade ediyoruz...


Beylikdüzü Özyörükler Koltuk Döşeme


Beylikdüzü Özyörükler Koltuk Döşeme